Pubquiz vraag app foto's per dag

In de playstore wordt deze app omschreven als de eenvoudigste app om je echte leven te delen met je vrienden. Het concept is dan ook simpel: elke dag op hetzelfde moment maakt iedereen in jouw groep een foto. Je toestel zal zowel een gewone foto maken als een selfie. Wat is de naam van deze app?
Meer pubquiz vragen over App

COC is een gratis strategiespel uit het genre massively multiplayer online game dat in-app aankopen bevat. De eerste versie werd uitgebracht op 2 augustus 2012. De gameplay gaat als volgt: De speler bouwt een aantal gebouwen voor het opslaan van goud, elixir en duister elixir en het trainen van manschappen. De speler mijnt het goud en pompt de waardevolle stof elixir op uit de grond. Door omliggende dorpjes en kampen te plunderen groeit de schatkist. Stammen uit de omgeving kunnen het dorp van de speler ook aanvallen. Het is dus belangrijk om je dorp te verdedigen door verdedigingswerken te bouwen. Bij een gewonnen aanval krijgt de speler trofeeën en bij een verloren aanval verliest hij trofeeën. Welk spelletje?

We zaten allemaal in onze zetel en voor sommige mensen wat dat zwaar om dragen. Ik ben er zeker van dat er sommigen onder het antwoord op de vraag hebben gebruikt om eens op wandeldate te kunnen gaan. Hoe heet de datingapp met een vlammetje als logo waarbij je naar links of rechts kan swipen om de liefde van je leven te vinden?

Dit toestel was enkele jaren geleden, voor Waze en andere smarthphone-apps hetzelfde deden, heel populair voor de snelheidsduivels onder ons. Officieel is het een rijhulpsysteem. In de praktijk wordt het vooral gebruikt om leden van de community te waarschuwen voor flitspalen en snelheidscontroles. De ontwikkelaar bestaat nog steeds en heeft uiteraard de functionaliteiten inmiddels overgebracht naar een app. Hoe heet dit bedrijf?